top of page

Çatlaklar İçin Aloe Vera


Aloe Vera Egzama Tedavisi

Malumunuz, özellikle doğum sonrasında çoğu kadında oluşan çatlaklar neredeyse hiç azalmamaktadır. Maalesef ürünler doğru etken maddeleri içermez ise düzenli kullanılsa bile sonuç vermemektedir. Bu durum çoğu anneyi umutsuzluğa sürüklemektedir.

Doğum çatlaklarına ek olarak, ani kilo alıp vermelerde bu çalkalar meydana gelmektedir. Bu konudaki en önemli etken ise zayıflama süresince spora ağırlığın yeteri kadar verilmemiş olmasıdır. Derideki canlılığı arttıran en önemli etken olan kan dolaşımı sporla mümkündür. Kan dolaşımında yavaşlama olunca çatlamalar kaçınılmaz hale gelmektedir.

Aloe Vera'ya ek olarak Laminaria Digitata bitkisi içersinde yer aln kahve rengi etken madde cildin yağ içeriğini oluşturan tabakayı koruyor ve kan sirkülasyonunu arttırıyor.

Ürün: Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Dermaintense, Algetics Vücut Peelingi

Kullanımı: LR Aloe Vera Acil Durum Spreyini günde 2 defa 5 dakika boyunca masaj yaparak bölgeye uygulayın ve uygulama sonrasında Aloe Vera Dermaintense kremi mutlaka bölge iyice eminceye kadar uygulayın. Son olarak hafta 3 defa Algetics Yosunlu Vücut Peelingi^ni duşta kulanın.


“Ürünlerimiz ilaç değildir. Tavsiye niteliğindedir. Hastalıklarda ve ürünlerin bu amaç ile kullanımlarında mutlaka önce Doktorunuza başvurunuz.”

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page