Mind Master Aloe Vera İçecek Nedir ?

February 20, 2017

LR Master Drink oskidatif stresi nasıl yok eder?

Stresi azaltmak çoğunlukla pek mümkün değildir. Eğer sebepleri değiştiremiyorsak, sonuçlara dair yapabileceğimiz birkaç imkânımız var. Mikro besin öğeleri vücuttaki oksidatif stresi etkisiz hale getirebilir ve aynı zamanda bedenimize ve zihnimize yeni ve taze enerji sağlayabilir.

Kötü olan ise, stresli zamanlarda çoğunlukla vücudumuzu yeterli miktarda bu besin öğeleri ile besleyemeyiz. Stres ne kadar büyük ise, o kadar fazla hazır yemeklere yöneliriz, düzenli yemek yemeği bırakır, çikolata, şeker veya diğer zararlı yiyeceklere yönelmeye başlarız. Tüm bunlar oksidatif stresi daha da fazla yükselten besinlerdir.

Bu durumda vücudumuzu acil olarak ihtiyaç duyduğu şeylerden uzak tutmuş oluyoruz. Çünkü stres halinde vücudumuz özellikle vitamin, mineral öğeleri ve eser miktarda elementler gibi birçok mikro besin öğelerine ihtiyaç duyar.

İşte LR’ın gıda takviyesi Master Drink Formula Green, oksidatif stres düşmanı bu mikro besinleri içerir!

Stresli zamanlarda bizi gerçekten destekleyen şeyler, değerli mikro besin ögeleridir. Bunlar doğru bir şekilde kombine edildiğinde, iki etkinin anında farkına varabilirsiniz: