Mind Master Aloe Vera İçecek Nedir ?

LR Master Drink oskidatif stresi nasıl yok eder?

Stresi azaltmak çoğunlukla pek mümkün değildir. Eğer sebepleri değiştiremiyorsak, sonuçlara dair yapabileceğimiz birkaç imkânımız var. Mikro besin öğeleri vücuttaki oksidatif stresi etkisiz hale getirebilir ve aynı zamanda bedenimize ve zihnimize yeni ve taze enerji sağlayabilir.

Kötü olan ise, stresli zamanlarda çoğunlukla vücudumuzu yeterli miktarda bu besin öğeleri ile besleyemeyiz. Stres ne kadar büyük ise, o kadar fazla hazır yemeklere yöneliriz, düzenli yemek yemeği bırakır, çikolata, şeker veya diğer zararlı yiyeceklere yönelmeye başlarız. Tüm bunlar oksidatif stresi daha da fazla yükselten besinlerdir.

Bu durumda vücudumuzu acil olarak ihtiyaç duyduğu şeylerden uzak tutmuş oluyoruz. Çünkü stres halinde vücudumuz özellikle vitamin, mineral öğeleri ve eser miktarda elementler gibi birçok mikro besin öğelerine ihtiyaç duyar.

İşte LR’ın gıda takviyesi Master Drink Formula Green, oksidatif stres düşmanı bu mikro besinleri içerir!

Stresli zamanlarda bizi gerçekten destekleyen şeyler, değerli mikro besin ögeleridir. Bunlar doğru bir şekilde kombine edildiğinde, iki etkinin anında farkına varabilirsiniz:

Master Mind Drink Nedir

İşte LR’ın gıda takviyesi Master Drink Formula Green (Eski adıyla Mind Master), tüm bu oksidatif stres düşmanı mikro besinleri içerir! Master Drink Formula Green‘in strese karşı nasıl bir etkisi olduğunu anlamak için şimdi bu başlıkları ve mikro besin maddelerini ayrıntılı şekilde inceleyelim:

1. Stresin etkisiz hale gelmesi

Ne kadar çok performans gösterirsek, vücudumuz o kadar fazla enerji üretmek zorunda kalır. Bu durumda daha fazla serbest radikaller oluşur. Bunlar kısa sürede rahatsız edici yan etkiler gösterebilecek ve vücutta strese yol açabilecek küçük ve saldırgan moleküllerdir.

Serbest radikaller hücre duvarına ve ince zarına zarar verir, enzimleri yararsız hale getirir ve enerji üretimini güçsüzleştirir. Genlere (DNA) zarar verir ve mutasyona neden olur.

Böylece birçok ağır hastalık kolayca ortaya çıkabilir. (Örn.; damar sertliği, kalp hastalıkları, kanser vb.) Ayrıca erken yaşlanma belirtileri de daha kolay bir biçimde ortaya çıkabilir. Kırışıklıklar, sarkmış ve kuru bir cilt, cilt lekesi gözden kaçmayan belirtileridir.

Vücudun temelinde serbest radikallere karşı kendi antioksidan koruması mevcuttur. Çalışırken veya boş zamanlarda fazla yapılan bedensel veya zihinsel yüklenmelerde bu korumaya aşırı talep isteği olabilir.

Hücreler veya organlar oksidatif stres altında zarar görür. Bunun sonucunda verimsizlik ve güçsüz bir bağışıklık sistemi ortaya çıkar.

Çözüm: Antioksidanlar<7stong>

Enzimler, vitaminler ve bioaktif bitkisel formdaki maddeler gibi antioksidanlar serbest radikallere karşı etkili bir çözümdür.

Antioksidanlar: – Serbest radikalleri etkisiz hale getirirler – Serbest radikaller ortaya çıkabilecek hasarları engeller ve ayrıca bunlara karşı korur. – Hücrenin enerji üretimi merkezindeki mitokondrileri korur.

ANTİOKSİDANLAR STRESİ YOK EDER! Stresin oranı ne kadar yüksek ise, performansımızı ve sağlığımızı korumak için vücudumuz ve zihnimiz o kadar fazla antioksidana gerek duyar. Özellikle aşağıdaki mikro besinler strese karşı oldukça etkilidir:

– Resveratrol – Klorofil – Yeşil çay – E Vitamini – Selenyum

Resveratrol

Resver