LR Zeitgard Instant Skin Perfector ile Anında Kalıcı Pürüssüz Bir Cilt


LR Zeitgard Instant Skin Perfector bir ilke imza atıyor. Uygulama yapıldıığı anda cildiniz mükemmel bir şekilde pürüssüzleşiyor. LR Aloe Vera'nın benzersiz etkisi ile cildiniz kalıcı bir şekilde kırışıklıklarda gözle görülür iyileşmeye sahip oluyor. LR Ürünleri arasında yerini alan LR Zeitgard Instant Skin Perfector kullanıldığı anda cildinize pürüssüz bir görünüm katıyor.

ÖZELLİKLER

Hepimiz kırışığı olmayan, gergin ve genç bir cilde sahip olmayı isteriz. Yaş ile birlikte cilt görünümü de değişir, cilt düzensizlikleri oluşur, gözeneklerimiz büyümeye başlar. Aynı zamanda cilt elastikiyetini ve sıkılığını kaybeder. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector cildinizdeki bu olumsuz belirtileri önleyerek, size mükemmel bir günlük bakım sağlayacak. 2 fazlı Anti-Age etki teknolojisi ile saniyeler içerisinde cilt yapınız kusursuz bir hal alacak! Yumuşacık ve kadifemsi yapıya sahip kapatıcı formülü ve içeriğindeki renk pigmentleri ile cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşacak. Gözenekler, cilt tonundaki düzensizlikler ve kırışıklıklar azalacak ve cildiniz yağlı görünümden arınarak daha mat ve sağlıklı bir hal alacak. Düzenli kullanımda içeriğindeki Gatuline® In-Tense ve Ultra Filling SpheresTM bileşenleri sayesinde cilt yapınız günden güne yenilenecek! Daha sıkı, elastik ve sağlıklı bir görünüme sahip bir cilde kavuşacaksınız!

KULLANIM ŞEKLİ

LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector'u günlük bakımınızda veya ihtiyaç duydunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullandığınız gündüz kremini uygulayın ve sonrasında LR Zeitgard Serox Instant Skin Perfector'dan fındık büyüklüğünde miktarı tüm cildinize uygulayın. Bir kaç saniye sonra makyajınızı yapmaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Gatuline® In-Tense