top of page

Güneşin Etkilerinden LR Aloe Vera Ürünleri ile Kurtulabilirsiniz

Resimdeki kişi 2012 yılında "The New England of Medicine" gazetesinin kapak sayfası olmuştur.

LR Aloe Vera Günel Kremi Zeitgard 2

Kapak sayfasının amacı "Unilateral Dermatheliosis" durumunu gözler önüne sermektir. Resimdeki kişinin mesleği TIR sürücülüğü dür. Kişi hep aynı güzergah üzerinde seyir ettiği için, yüzünün sadece bir tarafı güneş ışınlarına daha fazla maruz kalmıştır. 20 Yıl sonucunda yüzünün bir tarafı diğer tarafına göre çok fazla kırışmıştır. Esasen iki tarafında da aynı yaşlılık belirtileri gözlemlenmiş olmasına karşın, bir tarafı daha fazla yaşlanma izlerine sahip olmuştur. Bunun sebebi ise A Tipi Morötesi ışınların direk olarak deride yaşlanma izi meydana getirmesidir.

LR Aloe Vera Zitgard 2

Zeithard 2 ram olarak bu tip durumlar için üretilmiştir. Cildinizin her bölgede yaşlılık belirtileri aynı olsa dahi, yaşlılık sonucu oluşan kırışıklıklar doğal etkenler ile daha bazı bölgelerde daha fazla meydana gelebilmektedir. Zeitgard 2 yaşlılık , yaşlılık sonucu oluşan dezerfarmasyonları gidermekte büyük bir başarı sergilemektedir. Çok kısa sürede gözle görülür oranda iyileşmeler görebilrsiniz.

Diğer taraftan, Unilateral Dermatheliosis gibi rahatsızlıklardan erken yaşta kaçınmanız için LR Aloe Vera Güneş kremini kullanmanız tavsiye ediyoruz. LR Aloe Vera Güneş Kreminin içeriğindeki Aloe Vera etken maddesi cildinize ihtiyacı olduğu nemi ve koruma kalkanını sağlamaktadır.

LR Aloe Vera Güneş Kremi

Comentários


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page