top of page

Tutku, Güven, Sorumluluk

 

LR’ın hedefi ve sorumluluğu, dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın, her insana yaşam kalitesini iyileştirmesi için fırsat vermektir: Yenilikçi ve ekonomik ürünlerle, satış iş ortakları için cazip bir iş modeli ile, tüm çalışanlar için çeşitli perspektiflerle ve LR’ın yaptığı her şeyde mükemmel kalite ve uzmanlık ile.

 

LR’ın temelinde değerleri yatar: Tutku, güven ve sorumluluk.

 

Çünkü özellikle değerlere dayalı, sorumluluk içeren ve insan odaklı bir şirket kültürü, LR’ın uzun vadeli ve uluslararası alanda başarı elde etmesi için temeli oluşturmaktadır. Şirketimizin kültürü, yenilik ile gelenek arasındaki dengeyi aynı esneklik ve süreklilik arasındaki denge kadar dikkate almaktadır. LR işinde bir taraftan yeni iş süreçlerinin, mekanizmaların ve araçların uygulamaya konulmasını desteklemek ve diğer taraftan da faaliyetlerde sorumluluk bilinci içinde ve değer odaklı olarak düşünülmesi ve hareket edilmesini sağlamak önemlidir.

 

LR’da odak nokta insandır. Güven, sorumluluk ve tutku ile.

 

Tutku: İnsanlar, ürünler ve işe olan tutku. LR’da ve satış iş ortaklarında odak nokta insandır. Bu şirkette yapılan her şey iş ortaklarının başarısı içindir. LR, başka insanların başarılı olmasını sağlamayı tutku haline dönüştürmüştür. Başarılı LR iş ortakları şunu fark etti: LR’ı çalışmak mümkün değildir, LR sadece yaşanabilir.

 

Güven: Tedarikçiler, kooperasyon ortakları, çalışanlar ve tabi ki satış danışmanları için şartsız kayıtsız güven. LR hem adil hem şeffaf hem de dürüsttür. LR, işi sadece insanların sırtı üzerinden değil insanlarla birlikte ve insanlar için yapar. LR’da, eğitimine ve işe başlama tarihine bağımlı olmaksızın herkes gayret ettiği ve istediği takdirde zirveye ulaşabilir.

 

Sorumluluk: Çevremiz ve doğal kaynaklarımız konusunda "iyi bir vatandaş" olarak sorumluluk bilinci içinde hareket ediyoruz. LR ürünleri sertifikalandırılmış olup en yüksek standartlara uygundur. Global bir şirket olan LR yine de bölgesel düzeyde düşünmekte ve faaliyet gösterdiği ülkeler ve o ülkelerin insanları için sorumluluk hissetmektedir. LR, LR GLOBAL KIDS FUND ile örneğin yerel hayır işi projelerinde yer alarak dünya çapındaki LR pazarlarında somut sorumluluk üstlenmektedir. 

 

bottom of page