30 Yılı Aşkın 

Devam Edin

LR Aloe Vera Türkiye 

ALMAN KALITESI

1985 yılında Almanya’nın Aechen kentinde iki arkadaşın sadece parfüm üretmek amacı ile kurdukları şirketimiz günümüz çağında Avrupa’nın Güzellik ve Sağlık sektöründe en çok tercih edilen bir dünya markası haline gelmiş bulunmaktadır.

11 yıl önce Türkiye pazarına giren şirketimiz ürünlerinin fiyatlarını Türkiye pazarına uyarlayınca yani her bütçeye uygun hale getirince çığ gibi büyümeye başlamış olup, son 3 yılda %350 cirosal, %46, iş ortaklığı sayısınca büyümeye ulaşmıştır. Bu büyümenin en büyük nedenleri ise ürünlerin kullanıcılardaki sorunları 7 ile 21 gün gibi kısa bir sürede ortadan kaldırıyor  olması ile müşterilerini memnun etmesi ve aşağıdaki nedenler bu büyümenin nedenleridir.

  •  

  1. Ürün Fiyatlarının Her Bütçeyi Memnun Etmesi

  2. İş Ortaklığında Giriş Aidat ücretinin Olmaması

  3. Ürünleri 40% Daha Uygun Alma Fırsatını İş Ortaklığı İle Sunması

  4. Kota, Stok, Ciro Zorunluluğunun Olmaması

  5. İş ortaklarına Adil ve Şeffaf Pazarlama Planında Bulunan Çok Sayıda Prim ile Sürekli Artan Dolgun Bir Pasif Gelir Sağlaması

  6. İş Ortaklarına Lüks Araç konseptinde bulunan Araçlardan Hediye Etmesi

Bir Alman kalitesi ve disiplini olan LR şirketimiz bu hususlardan hiçbir zaman ödün vermemektedir.

LR Aloe Vera şirketinin iş ortaklığı size %40 kar marjı ve prim sisteminde bulunan çok sayıda prim ve lüks araç konsepti ve diğer hediyeleri ve masrafsız lüks seyahatleri ile sürekli hayalini kurduğunuz hayatı yaşama fırsatı sunuyor. Bu hayatı yani; iş ortaklığınızı miras bırakma hakkı ile varisiniz olarak tayin ettiğiniz kişiye şirketteki tüm kazanç ve kariyerinizi bırakma hakkı ile de çocuklarınızın geleceği garanti altında.

 

31 yıllık Alman Aloe Vera Güzellik ve Sağlık şirketi olan LR Health & Beauty, Almanya, Türkiye ve Avrupa’da pazarında olduğu 33 ülkenin de Bakanlıklarınca ve hatırı sayılır dünya sağlık örgütlerince onaylı belgeli sertifikalı üretmiş olduğu ürünleri ve adil, şeffaf pazarlama planında bulunan çok sayıda prim ve 40% kar marjı ile iş ortaklarına (üyelerine) hediye ettiği lüks araç konsepti sayesinde LR Aloe Vera Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstererek iş ortaklarına lüks araba, yüksek kazanç ve hediyeler, ücretsiz yurt dışı tatilleri ile ödüllendirerek hızla büyümektedir.

LR ürün gamında bulunan LR Aloe Vera Kozmetik, LR Aloe Vera Dermokozmetik, LR Aloe Vera Sağlık Üürnleri le her bütçeye uygun ve mucizevi etkideki bu ürünleri çevrelerindeki kişilere, hayatlarının her aşamasında yaptıkları şeyi tavsiye ederek bu sayedekurdukları ekipleri ile LR Aloe Vera Üyelik İş Ortaklığı olan kişiler hayallerindeki hayata hiç olmadıkları kadar yakın olarak çevrelerindeki bulunan insanlarla birlikte kazanma fırsatını yakalama şansını buluyorlar.

 

LR Aloe Vera üyeliğinde (LR İş Ortaklığı) giriş aidat ücreti kota stok ve ciro zorunluluğu bulunmadığı için, herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Diğer şirketler gibi hesap olayı ile borçlandırılmasınız. Kazandığınız primler her ayın 15 inde (1 gün bile gecikmeden) nakit olarak hesabınıza yatırılır. 

0212 234 92 03

  • w-facebook

© 2019 Aloe Vera Turkey - Tüm Hakları Sakladır. LR Health & Beauty firmasına ait değildir. Paylaşımlar LR Health & Beaty firmasını bağlamaz. LR İş Ortağı Ebru Giray'ın Sayfasında bulunmaktasınız.