LR NEDİR?

LR 1985 yılında Almanya'nın Ahlen kentinde ilk olarak parfüm üreticisi olarak kurulan bir firmadır. Şuan halihazırda dünya genelinde 32 ülkede aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Elbette bu süreç içerisinde bu istiktarlı bir şekilde büyüyen LR firması ürünleri ve kalitesi için de çeşitli uluslararası kuruluşların "Kalite", "Uygunluk" vb birçok sertifika ile bu büyümeyi desteklemiştir.

LR ürünleri hammadde aşamasından paketlenme aşamasına kadar Fresenius Enstitüsü tarafından kontrol edilerek belgelendirilmektedir. Enstitünün bu belgeyi vermesi için birçok kalite ve kontrol aşamasını sorunsuz geçmek gerekmekte olduğu gibi oldukça zorlu bir süreçtir. LR tüm bu süreci sorunsuz olarak geçerek bu belgeleri almıştır.

LR ürünleri DERMATEST labaratuarları tarafından insanlar üzerinde denenip onay alındıktan sonra piyasaya sunulmaktadır. Yani LR hayvanlar üzerinde test yapmaz.

LR Uluslararası Kozmetik Derneği (VKE) üyesi olan tek Network firmasıdır. Aynı zamanda uluslararası koku derneğine (İFRA) üyesidir. Parfüm konseptinde yer alan ürünleri astım hastaları gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Dermatest tarafından koku tutunma testlerinden başarıyla geçmiştir.

LR kendi bünyesinde de bir bilim kuruluna sahiptir. Aloe Vera Derneğine üyedir ve aloe vera içerikli ürünlerinin bir çoğu patentlidir.

Günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici ürünleri bulunmaktadır. Bu rahatsızlıklar arasında egzema, sedef, sivilceler, varis, güneş lekeleri, doğum lekeleri.. gibi sıralamamız mümkündür.

LR ürünleri içerisinde zararlı kimyasal maddeler koymaktan özellikle kaçınmaktadır. Örneğin günlük makyaj serisinde yer alan pudralı ürünlerde paraben, talk pudrası, silikon, sentetik yaplar gibi kimyasallar kullanılmaz.

LR Parfümlerinde hayvansal içerikler kullanmamaktadır. Aynı zamanda astım hastları ve alerjik yapıdakiler parfümlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.

LR'ın diğer kozmetik firmalarından farklı olarak gıda takviyesi olan ürünleri de bulunmaktadır. Bunlar hem bağışıklık sistemimizi güçlendirmekte hem de çeşitli rahatsızlıkların içeriden iyileşme sürecine destek vermektedir.

LR genel olarak güzellik ve sağlık ürünleri üreten 84 yılında kurulmuş bir Alman firmasıdır. Bu durum bizim satış yaparken karşımızdaki insanın önüne katalog bırakıp "al buradan kendine ürün beğen" DEMİYORUZ. Kendimiz ürünleri, içeriklerini, ne işe yaradıklarını çok iyi öğrenip müşterilerimize ürün tavsiye ediyoruz. Müşteri profilimiz hem sağlıklı ürünler kullanmak hem de sağlığına kavuşmak isteyen aynı zamanda da bu işten gelir sağlamak isteyen kişilerden oluştmaktadır.

 

KAZANÇ SİSTEMİ

LR'a üye olarak ürünleri indirimli olarak alırsınız. Şayet satış yapmak isterseniz % 40 kar oranı vardır. Yani siz 100 liraya alırsınız, 140 liraya satarsınız. 40 Lirası sizin net karınızdır. Bu oran her üründe aynıdır.

LR'da aylık satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktır. İsterseniz müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.

LR'da sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanırsınız. Eğer etrafınızda sizin gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa ve onları LR'a üye yaparsanız, şirket size onların toplam satışı, hatta ekibiniz ekiplerinin toplam satışı üzerinden belli oranda bir prim öder. Bu tip şirketklerde size düzenli olarak iyi para kazandıran şey işte tam olarak bu prim sistemidir. Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından alacağınız prim de sürekli olarak artar.

LR prime ek olarak bir ekip kurabilmeniz halinde, belirlenen puan hedeflerine ulaşabilirsiniz. Şirketimiz ise size bu başarınızı desteklemek için yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak hediyeler verir. Tablet ve cep telefonu gibi hediyelerin yanı sıra belirli bir grup puanına ulaştığınızda sıfır km bir Opel Corsa veya Renault Clio ilerleyen basamaklarda ise Mercedes A180, GLA veya CLA şirket aracını alabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca sizi Almanya'da fabrika gezisine ve 2 günlük eğitime gönderi ve sizlere Miras hakkı verir.

 

ÜYELİK VE SİPARİŞ KOŞULLARI

LR üye olurken sizden ilk şiparişinizi vermenizi ister. "Alın, kendiniz kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye edersiniz" der. %40 indirimli fiyatlarla en az 100 TL olacak şekilde kendi ürünlerinizi seçerek, veya LR'ın Aloe Vera serisinden 20 tam boy ürünün ve (bedava) 30 parfüm testerının yer aldığı 439 TL'lik hazır paketi tercih ederek LR'a üye olabilirsiniz.

Bir kere üye olduktan ve ürünlerinizi aldıktan sonra bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.

Diğer şirketlerden farklı olarak LR da açık hesap sistemi de yoktur. Yani ürünleri alıp, parasını 15 gün sonra ödemek söz konusu değildir. Şirket peşin çalışır. Sipariş ettiğiniz ürünleri alabilmek için ürünlerin parasını şirkete ödemeden ürünleri alamazsınız. EFT/Havale, şirket merkezine kredi kartı, kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz mevcuttur.

Şirkete borçlanma diye bir şey söz konusu olmadığı için, üstünüzdeki kişiler sizden habersiz sizin hesabınızla sipariş veremez. Verse bile ürünleri alacak kişi sadece parasını öderse ürünleri alabileceği için şirkete borçlanmazsınız. Borç söz konusu olmadığı için istediğiniz zaman üyelikten ayrılırsınız. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendi kendine iptal olur.

Üye olduktan sonra müşteri ve satıcı diye bir ayrım yoktur. Aynı hesapla ister müşteri olarak kendinize indirimli ürün almaya devam ederseniz, isterseniz iş olarak çevrenize tanıtır, satış yapar, ekip kurar para kazanırsınız.

Riskiniz sıfırdır !

0532 697 23 08

  • w-facebook

© 2019 Aloe Vera Turkey - Tüm Hakları Sakladır. LR Health & Beauty firmasına ait değildir. Paylaşımlar LR Health & Beaty firmasını bağlamaz. LR Bağımsız İş Ortağı Selma Belli'nın Sayfasında bulunmaktasınız.