top of page

Başarının 5 direği

LR, 25 yılı aşkın süredir pazarda başarıyla faaliyet göstermektedir. Başarımızın temelini açık ve net bir vizyon, eşsiz başarı direkleri ve birebir yaşanan değerler oluşturmaktadır. 

 

Başarının 1. direği Alman kalite standardına sahip mükemmel ürünler

 

LR’ın kalite beklentisi örnek niteliğindedir. LR, sadece deneyimli hammadde tedarikçileri ile çalışmakta ve tüm ürün portföyünü dahili ve harici kalite kontrollerine tabi tutmaktadır. Bu konudaki titizlik ve itina, örneğin Aloe Vera Drinking Gele ürünlerinin saygın FRESENIUS ENSTİTÜSÜ’nün rağbet gören kalite işaretine sahip olmasını sağlamaktadır.

Başarının bir direği olan kalitenin yanında, tüm dünyadaki iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi heyecanlandıran ürün yenilikleri de önemlidir.

 

 

Başarının 2. direği Star konsepti - Ünlülerle yapılan işbirlikleri

Dünyada çeşitli alanlarda tanınmış ünlü kişiler kendi parfüm serilerini veya bakım ürünlerini piyasaya sürmek istediklerinde, LR her zaman memnuniyetle başvurdukları bir adrestir. „Star konsepti“ eşsiz avantajlara sahiptir:

Stara birebir yakınlık: Ünlüler, kendi ürünlerinin geliştirilmesine büyük bir ilgi ve çaba ile katkı sağlarlar. "Exklusiv by LR" ciddiye alınır.

Güven: Dünyaca ünlü starların LR’a duyduğu güven, şirketin profesyonelliğinin ve dünya çapındaki imajının altını çizer.

 

 

Başarının 3. direği Otomobil konsepti: Sektörde mükemmel bir konsept

 

LR’ın otomobil konsepti ödüllendirir ve motive eder. LR işinde çalışan her danışman henüz kısa bir süre sonra LR özel edition modeli Polo  kullanma imkanına sahip olur. 

Başarılı LR danışmanları, kariyerlerinin devamı için motivasyon olarak Mercedes Benz araç filosundan seçim yapma imkanına sahip olurlar. 

Otomobil konseptinin son noktasını, en başarılı LR danışmanlarına verilen beyaz LR Porsche oluşturur. 

 

 

Başarının 4. direği Pazarlama planı: Adil, şeffaf ve denenmiş

 

LR ücretlendirme sistemi 25 yıldır denenmiş olup bu şekli ile pazarda eşsizdir.

Yapılan satışlar için ödenen primin yanı sıra ortalama %40 düzeyinde olan kar marjı, örneğin LR Academy, değişik etkinlik ve seyahatlere katılım için davetiye ve otomobil konsepti gibi çok cazip ek avantajlar „Pazarlama Planı“ başarı direğinin bir parçasıdır.

Böylece, elde edilecek başarı tamamen kişisel hedeflere ve her bireyin kendi çabasına ve çalışma performansına bağlıdır.

 

 

Başarının 5. direği Mükemmel eğitim ve servis: İş ortağına özel

 

İş Ortaklarının eğitimi LR için son derece önemlidir. Bu yüzden, sadece eğitim için kurulmuş olan LR Academy, kariyer basamağından kariyer basamağına LR danışmanlarına bireysel olarak ve profesyonelce eşlik eder.

 

LR’ın servis değerleri en üst düzey talebe uygun olacak şekildedir. Sipariş alma ve ürün danışmanlığından iletişime, güvenlik hususlarından teslimat hizmeti ve teslimat kalitesine kadar tüm süreçlerde LR danışmanlarının istekleri ve talepleri daima en birinci önceliğe sahiptir.

bottom of page