top of page
LR Aloe Vera

LR Aloe Vera

BM_Loop_weniger_sunny

LR Aloe Vera

LR Kick Off 2017

LR Aloe Vera Balo

35 YILDAN FAZLADIR

 

LR'da biz DAHA FAZLA’ya inanıyoruz! Bu da bizim için daha fazla sağlık ve güzelliğin yanı sıra, daha fazla özgürlük, daha fazla beraberlik, daha fazla aile, daha fazla fırsat anlamına geliyor. Yenilikçi, son derece etkili “Alman malı” sağlık ve güzellik ürünlerimiz, insan sağlığını güçlendirir ve insanların daha iyi hissetmelerini sağlar. En son bilimsel bilgiler temel alınarak geliştirilen bu ürünler, en iyi doğal içerik maddelerinden üretilir.

Ancak ürünlerimiz sadece sizi daha iyi hissettirmekle kalmaz, LR iş ortağı olarak başarılı bir mesleki kariyer kurmanıza da imkân sağlar. Avrupa’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olarak, bize sırtınızı dayayabilirsiniz. Kariyerinizi ilerletmenizde ve kendi başarı öykünüzü yazmanınızda biz size destek oluruz. Bizimle kendiniz için finansal istikrar ve serbest hareket alanları yaratabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz – hem bugün hem de yarın için.

R Health & Beauty şirketi 1985 yılında, genel merkezimizin ve üretim tesislerimizin bulunduğu Almanya Ahlen’de kuruldu. Zaman içerisinde büyüyerek Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biri hâline geldik ve bugün 29 ülkede faaliyet gösteriyoruz.