Egzama Tedavisine Aloe Vera Desteği


Aloe Vera Egzama Tedavisi

Egzama hastalığının en önemli nedeni, işlenmiş gıdalarla beslenme ve bağırsak florasındaki yara sonrası hazmedilemeyen gıdalardaki zararlı kimyasal ve ağır metallerin kanda oluşmasıdır. Sindirim ile atılamayan bu maddeler deri üzerinden atılmaya çalışılır.


Yani bilinenin tersine bu hastalıklar deri hastalığı değildir. Deri vasıtasıyla atılmaya çalışan kimyasalların olduğu alan bağışıklık sisteminize saldırır ve bu lezyonlar meydana gelir.


LR ürünleri arasında bu konuda işimize yarayacak iki ürün mevcut: Bağırsak florası için Aloe Vera Sivera İçecek ve içerisinde yer alan B12 vitamini sayesinde bağışıklık sistemini baskılamak için kullanabileceğimiz Dermaintense krem. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise; Gıda takviyesi ve kremlerin bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırmak için yeterli olmadığıdır. Ancak lezyonları azaltarak yaşam kalitemizi yükseltmek mümkündür. Ben egzama için aşağıdaki ürünleri öneriyoruz.


Egzama

Ürünler: Acil Durum Spreyi ve Propolis krem:


Kullanımı: Sabah ve akşam Acil Durum Spreyi sıkılır, kurumadan Propolis sürülür. Propolis krem kuvvetli birt iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada sogukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak cok büyük fayda sağlar. Gün içinde ihtiyaç halinde sürülmesinde büyük önem vardır.

. Ürün:Dermaintense krem:


Kullanımı: İçerisindeki B12 nedeni ile bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Egzamanız atak döneminde değilse, Propolis’ten sonra sürebilirsiniz. Atak dönemindeyse önce Sprey ve Propolis kullanarak dinmesini bekleyip, sonra sürmeye devam edebilirsiniz.


Ürün: Aloe Vera Sivera içecek:


Kullanımım: Bagırsak florasının onarımını hızlandıracağından en çok faydayı Isırganlı Sivera içecek sağlar. Sadece kremle sonuç almanız zordur. Kesinlikle içecekle takviye edin Bir şişe 11 günde bitecektir. En az 2 şişe kullanmasını önerilir. 3 defa yemekten önce 3’er kapak (30 ml).

Saç Egzaması


Ürün: Microsilver sampuanla, Sa