top of page

Sivilceli Ciltler İçin Aloe Vera


Aloe Vera Egzama Tedavisi

Sivilceli ciltler için seri Microsilver ürünlerin kullanılması gerekmektedir.


Ürün: Microsilver Yüz Yıkama Kremi, Microsilver Krem


Kullanımı: Günde 2 defa Lr Aloe Vera Microsilver Antibakteriyel Yüz Yıkama Kremi ile cilt yıkanır ve sonrasında yüz kremi uygulanır.


Kremi kullanmaya başlayan kişilerin %60'ında sivilcelerin çoğaldığı gözlemlenmektedir. Bu durumun nedeni cildin altında yer alan iltahapların dışarı çıkmasıdır. Bu uygulama ile birlikte cildin altında yer alan iltihapların kuruyana kadar dışarı çıkması gayet olumlu bir sonuçtur.


En geç 45 gün sonra iltihaplar kurumaktadır. Süre kişinin cildinin yapısına göre değişebilmektedir. iltihaplar kuruduktan sonra ürünleri en az 1 ay daha kullanmaya devam etmeniz gerekmektedir. Bu sayede cilt kendini yeniler ve ph dengesi normale döner.


LR Aloe Vera Microsilver serisinin içerisinde yer alan Çinko; cildin yenilenmesini sağlarken, içerisinde bulunan diğer bir etken madde olarak Dexpanthenol ise cildinizde sabit olarak bulunması gereken nem oranını dengeler.


Kuru ciltlerde Microsilver set ile beraber Aloe Vera Jel Nemlendiricinin de kullanılmasının ciltte oluşabilecek, kızarıklık ve pullanmanın önüne geçecektir.


LR Aloe Vera Zeitgard ürünün cildin temizlenmesini 10 kat faydalı olduğu Dermaintense testlerince görülmüştür. Eğer cilt sorununuz 2.5 ay içresinde çözülmez ise Zeitgard cihazı ile temizleme işleminiz sonuca ulaşmanızda büyük fayda sağlayacaktır.

“Ürünlerimiz ilaç değildir. Tavsiye niteliğindedir. Hastalıklarda ve ürünlerin bu amaç ile kullanımlarında mutlaka önce Doktorunuza başvurunuz.”Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page