LR Beauty Elixir

LR LIFETAKT 5'i 1 Arada Güzellik İksiri


YENİ BİR GÜZELLİK DÖNEMİ BAŞLIYOR


Devrim niteliğindeki LR LIFETAKT 5'i 1 Arada Güzellik İksiri, 5 dileği aynı anda yerine getirir:

genç bir görünüm,

mükemmel bir cilt,

sıkı vücut,

canlı saçlar ve güçlü tırnaklar

Günde bir dozla, güzellik ve yaşlanmanın ana nedenlerine karşı önleyici koruma için - her yaşta tepeden tırnağa genç bir güzellik için vücutta benzersiz bir çift derin etkili süreç kompleksini aktive eder

Genç güzel? Tamamen katkısız mı? Her yaşta?

Doğal ve sağlıklı görünüm 1 numaralı güzellik için idealdir. Dengeli bir besin kaynağının gerekli olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, vücut yaşla birlikte bu maddeleri artık yeterli miktarlarda üretemediği ve kullanamadığı için, etkili bir "güzellik diyeti" talebi buna bağlı olarak artmaktadır.


Bu beslenme ve kozmetik kombinasyonu genç yaşta da gereklidir: Çünkü uygun besin kaynağı ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı koruma, kalıcı bir doğal güzellik sağlayacaktır.


Devrim niteliğindeki LR LIFETAKT 5'i 1 Arada Güzellik İksiri, günde1-5 günde tek doz ile genç güzelliği içeriden verecektir. Yenilikçi çift kompleks derinlemesine çalışır, bilimden ve doğadan güzellik için en önemli maddeleri içerir ve böylece güzellik için en büyük beş arzuyu benzersiz bir şekilde yerine getirir 1-5: genç görünüm, mükemmel cilt, sıkı vücut, canlı saçlar ve güçlü tırnaklar .


Yolda bir atış olarak günlük bir "güzellik" dozu sadece etkili değil, aynı zamanda sağlıklı ve doğaldır. Taze meyve aromalı iksir, tatlandırıcılar, yapay renkler, laktoz ve glüten olmadan doğanın gücünü kullanır.


Pazarda benzersiz: çift kompleks


KOMPLEKS Aktif

Aktif kompleks güzellik için süreçleri harekete geçirir ve yaşlanma belirtileriyle savaşır. Güzellik için en iyi bilinen ve en önemli bileşenleri en yüksek konsantrasyonda birleştirir:


2.5 g Kolajen Peptidi

50 mg Hyaluronik asit

Değerli Bakır