Cilt Lekelerine Aloe Vera Mucizesi


LR Aloe Vera Cilt Lekesi Tedavisi

Cilt lekeleri uzun uğraşlar sonucu cildinizden gitmeyebilir. Lekelerin çözümüne ilişkin uzman merkezler bile hızlı sonuç alınması için yüksek risk içeren işlemler uygulamak zorunda kalmaktadır. Ama bu işlemlere rağmen maalesef olumlu sonuçlar elde edilemeyebilir. Bunun en önemli nedeni ise lekelerin nasıl bir anda oluşmadığı gibi bir anda da kalıcı olarak gitmesinin sağlıklı olmadığıdır. Ciltte oluşan lekeler, siz farkında olmasanız bile cildin yüzeysel kısmında ya da derin tabakasında melanin birikmesi sonucu zamanla olur ve önemli bir tepikleme sonucu ortaya çıkar. Cilt lekeleri en fazla 3 farlı tipte karşımıza çıkmaktadır.

Bu konun çözümüne ilişkin LR Aloe Vera'nın her cilt sorunu için önerdiği Zeitgard 1 Makinasının kullanılması cildinin hücrelerinin yenilenmesine önemli fayda sağlaycaktır. Bu ürünü tüm leke tipleri için düşünebilirsiniz. Leke tiplerine göre ayrılmış ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Güneş Lekeleri

Güneş lekelerinin başlıca sebebi güneş ışınları olmakla birlikte oluşumunda başka nedenler de etkendir.Güneş lekeleri veya kahverengi lekelerin oluşumunda diğer nedenler ise;

* Yaşlılık,

* Genetik faktörler,

* Hormonal dengesizlik,

* Hamilelik,

* Doğum kontrol hapı,

* Menopoz,

* Akne,

* Stres,

* Kimyasal maddelere maruz kalmak,

* Yanlış cilt bakımı, sayılabilir.

Ürün: Aloe Vera Acil Durum Spreyi, MSM Body Jel, Güneş Losyonu

Uygulama: Aloe Vera Acil Durum Spreyi göz çevresi harici lekeli bölgeye kullanabilirsiniz. Sprey kurumadan kesinlikle güneşe çıkılmamalıdır. Sprey sıkılan bölge kuruduktan sonra MSM Body Jel'i uygulayabilirsiniz. En son olarak Güneşe çıkmadan 20. dk.önce Güneş losyonunun sürebilirsiniz.