top of page

Cilt Lekelerine Aloe Vera Mucizesi


LR Aloe Vera Cilt Lekesi Tedavisi

Cilt lekeleri uzun uğraşlar sonucu cildinizden gitmeyebilir. Lekelerin çözümüne ilişkin uzman merkezler bile hızlı sonuç alınması için yüksek risk içeren işlemler uygulamak zorunda kalmaktadır. Ama bu işlemlere rağmen maalesef olumlu sonuçlar elde edilemeyebilir. Bunun en önemli nedeni ise lekelerin nasıl bir anda oluşmadığı gibi bir anda da kalıcı olarak gitmesinin sağlıklı olmadığıdır. Ciltte oluşan lekeler, siz farkında olmasanız bile cildin yüzeysel kısmında ya da derin tabakasında melanin birikmesi sonucu zamanla olur ve önemli bir tepikleme sonucu ortaya çıkar. Cilt lekeleri en fazla 3 farlı tipte karşımıza çıkmaktadır.

Bu konun çözümüne ilişkin LR Aloe Vera'nın her cilt sorunu için önerdiği Zeitgard 1 Makinasının kullanılması cildinin hücrelerinin yenilenmesine önemli fayda sağlaycaktır. Bu ürünü tüm leke tipleri için düşünebilirsiniz. Leke tiplerine göre ayrılmış ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Güneş Lekeleri

Güneş lekelerinin başlıca sebebi güneş ışınları olmakla birlikte oluşumunda başka nedenler de etkendir.Güneş lekeleri veya kahverengi lekelerin oluşumunda diğer nedenler ise;

* Yaşlılık,

* Genetik faktörler,

* Hormonal dengesizlik,

* Hamilelik,

* Doğum kontrol hapı,

* Menopoz,

* Akne,

* Stres,

* Kimyasal maddelere maruz kalmak,

* Yanlış cilt bakımı, sayılabilir.

Ürün: Aloe Vera Acil Durum Spreyi, MSM Body Jel, Güneş Losyonu

Uygulama: Aloe Vera Acil Durum Spreyi göz çevresi harici lekeli bölgeye kullanabilirsiniz. Sprey kurumadan kesinlikle güneşe çıkılmamalıdır. Sprey sıkılan bölge kuruduktan sonra MSM Body Jel'i uygulayabilirsiniz. En son olarak Güneşe çıkmadan 20. dk.önce Güneş losyonunun sürebilirsiniz.

Sivilce Lekeleri

Sivilcelerin el ile patlatılması, bu problemin ortaya çıkmasındaki en önemli nedenlerden birisidir. Bununla birlikte kanlı sivilceler, iz bırakma ihtimali yüksek sivilce modelleridir. Özellikle beyaz tenli bayanların ciltlerinde çok daha kötü bir görüntü bırakan bu izler, zaman içerisinde cilt kanseri gibi ciddi problemleri de beraberinde getirebilmektedir.

Özellikle aşırı yağlı ciltlerde sivilce problemi kendini fazlası ile belli eder. Bu nedenden dolayı cilt bakımı da son derece önemlidir.

T

edavi aşamasında cilde uygun doğal ürünlerin kullanımı son derece önemlidir. Cildin ihtiyacı olan sıvı ve yağ oranını dengede tutabilmek için öncelikle kaliteli cilt bakım ürünleri kullanmak son derece önemlidir.

Ürün: Racine köpük, MSM ve Aloe Vera Konsantre

Kullanımı: Sabah akşam Racine köpük ile yüz yıkanıp Msm Bodey Jel uygulanır ve en son olarak ise Aloe Vera Konsantre Jel sürülüp kuruması beklenir

Doğum Leksesi

Maalesef en zorlu leke tipi doğum lekesidir. Burada önerilen ürünler doğal olarak tekelerin tedavisini destekleyecektir. Ürünlerin mşnumum 90 gün kullanılması gerekmekte

Ürün:Yüzdekiler için Aloe Vera Peeling, vücuttakiler için Algetics Peeling kullanılabilir. Sprey, Konsantre ve MSM

Uygulma: Haftada 2 defa olmak üzere, yüz için Aloe Vera Peeling, vücuttakiler için ise Algetics Peeling Kullanılmadır.

Günde 2 defa ise Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve sonrasında MSM Vucut Jeli kullanılmadır.

“Ürünlerimiz ilaç değildir. Tavsiye niteliğindedir. Hastalıklarda ve ürünlerin bu amaç ile kullanımlarında mutlaka önce Doktorunuza başvurunuz.”

ความคิดเห็น


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page